Sobota
26.11.2022
nr 330 (6327 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Zalecenie dla nowo wstępujących i stażystów

Autor: taczar  godzina: 14:13
F.N.S cyt; " nowe szafy, broń krótka, brak możliwości wychowywania dzieci myśliwych przez rodziców, psy, dziki ASF, mieszanie w granicach obwodów, szkody łowieckie, książki, opłaty, badania lekarskie, zarzucanie ogromnej wypadkowości na polowaniach, przedstawianie myśliwych jako degeneratów... mieszanie w prawie a nie tworzenie. I dawanie złudzeń i nadziei na poprawę ... jeszcze trwałem. Ale tego nie przeżyję! Trzeba kończyć." .....jestem chyba pół kroku przed Tobą - "arsenał" skurczył się z pięciu do jednej sztuki, ale i ta ostatnia jest raczej na wylocie....Zgadzam się z tym co piszesz wyżej - 10/10. Ostatnio byłem świadkiem rozmowy - łowczy pewnego KŁ, opowiadał historię jaka miała miejsce po wprowadzeniu obowiązku EKEP i zbliżających się badań lekarskich. Otóż pewnego dnia, odwiedziło Go gremialnie jedenastu kolegów, złożyli na biurku "zielone papierki" i zgodnie oświadczyli; "w tej sytuacji - poluj sobie sam...." Myślę, że miejsce do "protestu" raczej kiepskie ale z drugiej strony - dokąd mieli pójść....?. DB.

Autor: starzec  godzina: 18:56
To tym 11 książka elektroniczna przeszkadza? Wolą tanie obecnie paliwo palić? A miejsce na protest? Powinni iść pod ministerstwo lub siedzibę tej "ultaprawicowej" partii co grzebie łowiectwo. Z krótkim hasłem: WON. Idą wybory. Taka reklama u prawicowego wyborcy może nie być pożądana.

Autor: taczar  godzina: 21:29
ad; starzec Ja, bym Ci tutaj racji nie odmówił, bo ją masz...EKEP zapewne nie przeszkadza, jednak trzeba umieć z niej korzystać a przynajmniej chcieć. "Nie wszyscy chcą być uszczęśliwiani na siłę". Ale też ukryć się nie da, że mamy w naszych szeregach i takich, co do komputera podchodzą z młotkiem a, cyt; "mail, albo komórka do polowania nie potrzebne..." Ponoć tacy wykonują plany i w pracach w łowisku "wyręczają" innych. Do protestu pod Ministerstwem, nie będę się odnosił - jakiś już był, a efekt....?. Reasumując - przykra prawda, ale prawda....:( DB.