DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Piotr Gawlicki01-08-2005
Dziennik Łowiecki

Miło mi przedstawić wszystkim użytkownikom portalu nową jego cześć w postaci dziennika Łowiecki, pierwszego chyba w Polsce czasopisma ukazującego się przede wszystkim poprzez stronę internetową i chyba pierwszego w historii łowiectwa polskiego dziennika.

Nasz dziennik będzie się ukazywał 7 razy w tygodniu, a więc częściej niż codzienne gazety. Codziennie od poniedziałku do niedzieli, punktualnie o godz. 12:00, ukaże się nowy numer dziennika pod adresem internetowym http://dziennik.lowiecki.pl. Na początek jego ramówka obejmie następujące działy:
 • Forum
 • Materiały dziennikarskie
 • Opowiadania
 • Humor
 • Galerie zdjęć
 • Ogłoszenia
 • Nekrologi.
 • Działy Forum, Ogłoszeń i Galerii zdjęć będą zawierały w bieżącym dzienniku te informacje, które użytkownicy portalu wprowadzą między godziną 0:00 i 24:00 w dniu publikacji danego wydania dziennika. Tak więc poprzez dziennik będzie można przeczytać wszystkie posty na Forum z danego dnia, zobaczyć galerie fotograficzne wprowadzone danego dnia i przeczytać ogłoszenia, które użytkownicy portalu wprowadzili w danym dniu.

  Pozostałe działy dziennika zawierać będą materiały nowe, nie publikowane jeszcze w portalu i od dnia ich publikacji w dzienniku będą również dostępne w odpowiednich działach portalu www.lowiecki.pl, z tym, że będziemy powtarzać niektóe porady prawne opublikowane już w portalu, bo z pytań na forum wynika, że nigdy nie za mało informacji prawnych dla myślliwych. Tak więc codziennie, w samo południe, należy zajrzeć do dziennika, żeby zobaczyć nowe materiały, które od tej chwili będą dostępne w portalu. Liczymy na naszych czytelników, że szczególnie dział Opowiadań i Humoru będzie przez nich uzupełniany o nowe teksty, a także na dziennikarzy współpracujących z redakcją, że będą dostarczać czytelnikom ciekawych materiałów i z całej Polski.

  Każdą stronę dziennika będzie można sobie wydrukować i schować lub pokazać kolegom myśliwym nie korzystającym z Internetu. Oferujemy również możliwość prenumeraty dziennika kołom łowieckim i indywidualnym myśliwym. Prenumeratorzy otrzymywać będą cały dziennik pocztą w formie drukowanej gazety. Przy małej jeszcze liczbie prenumeratorów będą to wydruki drukarkowe, w wiec stosunkowo drogie, ale przy wzroście ich liczby zaczniemy dziennik drukować w drukarni i wówczas jego cena spadnie.

  W ramach dziennika otwieramy również dział interwencji prasowych, który zajmować się będzie problemami myśliwych, których nie dało się rozwiązać na drodze wewnątrzorganizacyjnej. Korzystając z uprawnień nadanych prawem prasowym będziemy zwracać się do organów naszego Zrzeszenia i kół łowieckich z prośbą o informacje i wyjaśnienia, dotyczące przedstawionych nam spraw, a te najbardziej ważne i znaczące dla szerokich rzesz myśliwych będziemy opisywać w dzienniku. Można do nas pisać na adres email portalu, a na pewno nie pozostawimy żadnego myśliwego bez pomocy.

  Oczekujemy również na uwagi i sugestie dotyczace dziennika. Ta forma przekazu jest rzeczywiście nowatorska i nie wszystko musi się nam od razu w 100% udawać. Dlatego będziemy się wsłuchiwać w głosy naszych czytelników, a ich zapewniamy, że będą mieli znaczący wpływ na to, co i jak dziennik będzie publikował.

  Darz Bór

  05-10-2005 10:17 werbna Cieszę się,że jestem członkiem społeczności,która wykreowała i realizuje interaktywny sposób medialny.Gratuluję i życzę powodzenia w rozwijaniu tej przyszłościowej formy.Co do ilości porad prawnych uważam,że powinno być ich sporo z uwagi na zmieniający kształt naszego łowiectwa ,bliższy samorządowemu niż odgórnie nakazowemu.
  Darz Bór
  07-08-2005 16:27 Lisiarz_Janusz Dobry pomysł, życzę wytrwałości i sukcesu.
  "Ktoś"
  03-08-2005 10:02 marcino orginalny pomysł - i to nie tylko na niwie łowieckiej
  01-08-2005 22:25 Jeger Życzę Redakcji, aby wystarczyło wytrwałości.:) Proponuję, aby w sobotę i niedzielę zamieszczane matriały były nieco lżejszej natury i dotyczyły bardziej tematyki polowań (opowiadania itp), niż problemów ,np. prawnych .. Czy Redakcja wzorem pewnych pism dla "intyligyncji" typu "Super Expres" czy "Fakt" będzie zamieszczać fotki...yyy..no, wiadomo jakie?:) Do sesji fotgraficznych można by np. zaangażować nasz Forumowiczki (czywiście za ich zgodą!:) Jeśli tak, to ja od razu zaprenumeruję na rok!..:) Kto jest za..?
  DB Jeger
  01-08-2005 21:50 Karo Zapowiada się bardzo ciekawie. Trzymam kciuki!
  01-08-2005 19:42 Bukiet PODZIWIAM,POPIERAM I GRATULUJĘ POMYSŁU.
  01-08-2005 14:04 miś Coś wspaniałego. Cenna inicjatywa.
  Dziękuję i pozdrawiam
  miś
  01-08-2005 13:03 TOK1 Nie pozostaje nic innego jak pogratulować cennej inicjatywy a jaka będzie przyszłość -myślę że dzisiejsza rzeczywistość wymaga sięgania do nowych i coraz bardziej otwartych, nowoczesnych i wolnych od nacisków mediów w które cechuje wolność i swoboda wypowiedzi, oraz swobodny dostęp do jego łamów.

  Pozdrawiam Darz Bór -Tok1

  Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.