strona główna forum dyskusyjne


  


Drugie wspólne polowanie użytkowników portalu www.lowiecki.pl Sarnowice, 11/13 listopada 2005

Wersja do wydruku
Cel imprezy

 • Wspólne polowanie na gęsi myśliwych z różnych stron Polski.
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności łowieckich wśród myśliwych.
 • Integracja myśliwych i sympatyków łowiectwa związanych z portalem www.lowiecki.pl

 • Polowanie

  Polowanie zbiorowe na gęsi w obwodzie Koła Łowieckiego "Bażant" z Otmuchowa, nad jeziorem Otmuchowskim. Polować będziemy podczas 4 wyjść: w piątek wieczorem, w sobotę rano i wieczorem oraz w niedzielę rano, w podziale na grupy, pod kierownictwem prowadzącego polowanie, Kolegi Edwarda Majki, tel. kom. 604269597. Strzelone gęsi będzie można oddać do skubania i sprawienia w Zajeździe Skalnik, w cenie 5 zł. od sztuki.

  Uczestnicy polowania zobowiązani są zarejestrować się u organizatorów po przyjeździe, przedstawiając ważną legitymację PZŁ i pozwolenie na broń.

  Na polowanie można przyjechać z psem. Psy będą mogły przebywać w hotelu.

  Zapisów na polowanie dokonuje się przez stronę internetową, w terminie do godz. 12:00 dnia 21 października. Zapisywać może tylko osoba zarejestrowana w portalu, przy następujących ograniczeniach:
 • osoby zarejestrowane do dnia 12 września br. mogą zapisać siebie i trzy inne osoby;
 • osoby zarejestrowane po dniu 12 września br. mogą zapisać tylko siebie.
 • Zapisywać się należy bez zwłoki, ponieważ liczba uczestników, którą organizatorzy mogą przyjąć jest ograniczona do:

 • 150 osób polujących;
 • 156 osób zakwaterowanych;
 • 167 na bankiecie.
 • W przypadku rezygnacji z przyjazdu prosimy skasować swój wpis, co umożliwi zapisanie się innym na zwolnione miejsce. Ewentualne zmiany w szczegółach swojego zapisie na polowanie można przesłać do organizatorów, a uaktualnimy wpis bez konieczności jego kasowania i powtórnego zapisania.

  W sobotę wieczorem po polowaniu odbędzie się bankiet integracyjny, podczas którego przewidujemy konkurs wiedzy łowieckiej z nagrodami.


  Nagrody i pamiątki

  Oprócz oczywistej przyjemności jaką jest możliwość polowania na gęsi, przewidujemy nagrody dla:
  1. króla polowania, który strzeli najwięcej gęsi w ciągu wszystkich wyjść. Przy równej ilości strzelonych gęsi decyduje mniejsza ilość oddanych strzałów;
  2. pudlarza polowania, który najlepiej popisze się w tej konkurencji w ciągu planowanych wyjść;
  3. uczestnika, który dla udziału w imprezie odbył najdłuższą drogę, liczoną w linii prostej od miejsca jego zamieszkania do Sarnowic;
  4. zwycięzców konkursu wiedzy łowieckiej;
  5. najstarszego i najmłodszego wiekiem myśliwego uczestnika polownia;
  6. najstarszeggo i najmłodszego stażem w PZŁ myśliwego uczestnika polowania;
  7. osoby zapisanej na polowanie jako pierwsza.

  Królowie, vice-królowie oraz pudlarze z każdego z czterech wyjść otrzymają medale pamiątkowe.

  Każdy z uczestników imprezy odbierze po przyjeździe identyfikator ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz swoim nick'iem z Forum, jeżeli jest na nim zarejestrowany. Osoby zarejestrowane, które chcą otrzymać identyfikator ze swoim zdjęciem, proszone są o przesłanie zdjęcia pocztą email.

  Każdy uczestnik imprezy otrzyma znaczek pamiątkowy przygotowany specjalnie z tej okazji, tak jak na wszystkich imprezach organizowanym przez redakcję portalu.

  Możliwe będą również inne nagrody, ale to zależeć będzie od sponsorów imprezy, o czym niżej.


  Sponsorzy imprezy

  Nie przewiduje się sponsorów instytucjonalnych, oprócz sponsora tytularnego, którym jest Redakcja portalu. Przyjmnujemy jednak indywidualne zgłoszenia uczestników polowania, którzy mogą ufundować dodatkowe nagrody lub wesprzeć organizatorów wpłatami gotówkowymi. W ten sposób uatrakcyjniona zostanie cała impreza. W roku ubiegłym mieliśmy dwóch takich sponsorów pragnących pozostać anonimowymi, którzy ufundowali nagrody za 400 i 320 zł. oraz szereg osób, które ufundowały nagrody rzeczowe losowane podczas bankietu integracyjnego.

  Zainteresowani imprezą sponsorzy proszeni są o kontakt z redakcją www.lowiecki.pl. Redakcja jest szczególnie zainteresowana współpracą w ufndowaniu medali króla, vice-króla i pudlarza każdego z trzech wyjść na polowanie oraz nagród rzeczowych do wybranych nagród pamiątkowych wymienionych wyżej lub też rozlosowywanych wśród uczestników.

  Zangażowanie się sposnsorów i proponowane prze nich atrakcje zostaną przedstawione w terminie późniejszym, ale oczywiście jeszcze przezd polowaniem.


  Koszty udziału

  Opłata za udział w tym dwudniowym polowaniu jest zróżnicowana w zależności od czasu polowania oraz tego, czy osoba zapisana była zarejestrowanym do 12 września br. użytkownikiem portalu, czy też zarejestrowała się po 12 września br. lub jest osobą zgłoszoną przez zarejestrowanego użytkownika portalu. Szczegółowe ceny uczestnictwa w polowaniu wynoszą:

  1. dwa dni polowania dla osób zarejestrowanych w portalu do 12/09/05:        80 zł.
  2. dwa dni polowania dla niezarejestrowanych w portalu do 12/09/05:          100 zł.
  3. jeden dzień polowania dla osób zarejestrowanych w portalu do 12/09/05: 50 zł.
  4. jeden dzień polowania dla niezarejestrowanych w portalu do 12/09/05:      60 zł.

  Osoby towarzyszące, które nie uczestnicą w polowaniu wnoszą opłatę w wysokości 10 zł., niezależnie od tego, czy przyjadą na jeden, czy dwa dni.

  Osoby zapisane wnoszą opłatę udziału w polowaniu przelewem na podane niżej konto bankowe w nieprzekraczalnym terminie do piątku 21 października br. Osoby, które nie wpłacą w tym terminie zostaną skreślone z listy, wraz z zapisanymi przez siebie osobami towarzyszacymi. Umożliwi to zapisy innym osobom, które będą mogły to zrobić między 26 i 30 października, z terminem wpłaty do końca miesiąca. Wpłaty w gotówce na miejscu od osób polujących nie będą przyjmowane. Akceptowana będzie tylko wpłata w gotówce od osób towarzyszących.

  Wpłaty za polowanie dokonane przelewem bankowy nie będą zwracane, nawet w pyrzypadku wcześniejszej rezygnacji. Wpłaty od osób, któe zrezygnują wcześniej lub nie przyjadą na imprezę będą traktowane jako wpłaty sponsorów indywidualnych.

  Opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie należy wnosić osobiście podczas podczas rejestracji po przyjeżdzie. Szczegóły na stronie zakwaterowania i wyżywienia
  Konto bankowe na wpłaty opłat za polowanie wyszczególnionych wyżej jest nastepujące:

  Beneficjent: Rudolf Wiendlocha
  Konto: 27 10501171 1000 0022 9550 1759
  Bank: ING Bank Śląski SA - Oddział w Oleśnie


  Organizatorzy

  Rudolf Wiendlocha, Jenot
  tel. kom. +49 1726 922 077
  tel. dom (034) 3599041
  rw@ALP-Bau.de oraz
  rudolfw@interia.pl
  Redakcja www.lowiecki.pl
  tel. (058) 340 9292
  fax (058) 340 9293
  webmaster@lowiecki.pl


  Wróć do strony głównej polowania w Sarnowicach

  Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.