strona główna forum dyskusyjne


TARGI

Na dzień 16 listopada, w niedzielę kończącą targi Hubertus Expo - 2003 spotkało się przy stoisku Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej grono forumowiczów serwisu www.lowiecki.pl. Spotkali się ci, którzy znali się tylko z dyskusji na forum, a teraz mogli poznać się osobiście. Dużą niespodziankę przygotował Aluś, przywożąc na targi specjalnie wykonaną tabliczkę z podziękowaniem dla mnie za serwis "Łowiecki". Na jej odwrocie zebrane zostały podpisy tych, którzy odwiedzili targi. Będzie to miła pamiątka z pierwszego mojego spotkania z forumowiczami. Nie wątpię, że zorganizowane zostaną następne i będę na nie czekał z niecierpliwością.

Korzystając z obecności na targach odwiedziłem stoisko Bogdana Jasiewicza, autora bardzo dobrego podręcznika postępowania z trofeami myśliwskimi, na którego stoisku oferowana była oprócz tego monografia prezentująca wszystkich odznaczonych medalami zasługi Łowieckiej i Medalami Św. Huberta z całej 80-letniej histori PZŁ. Obie te książki są już od pewnego czasu oferowane w Aukcjach serwisu. Co ważne dla zainteresowanych, cenę tych pozycji udało się obniżyć.

Czas spotkania obecnych na targach forumowiczów płynął bardzo szybko i trzeba się było żegnać. Dziękuję obecnym za słowa podziękowań i gratulacji za serwis, z którym tak bardzo się identyfikują. Będę dokładał wszystkich sił, aby serwis był jeszcze ciekawszy, a wszystkich tych, którzy mają pomysły i chcieliby je w tym serwisie zrealizować zapraszam do współpracy.


Darz Bór
Piotr Gawlicki

Boguś wręczył na wstępie Piotrowi Gawlickiemu tabliczkę od forumowiczów przygotowaną przez Alusia. Ryszard też uważał za stosowne, aby tabliczkę z podziękowaniem wręczyć w imieniu Alusia powtórnie. PrzemekJ, David i Student. Piotr G., PrzemekJ, David i Student na stoisku Bogusia.
Boguś sięgnął po naleweczkę, a na twarzach zrobiło sie zaraz weselej. Naleweczka w górę! Ryszard przedstawia Krzysztoff'a. Do Studenta z lewej i Ryszarda z prawej dołączył Burzak - w środku.
Od prawej Piotr Gawlicki i Boguś. Na stoisku Bogusia, od prawej Krzysztoff, Ryszard, Burzak, Student i David. Aluś tyłem w rozmowie z Ryszardem. Ryszard, za nim Krzysztoff.
Do forumowiczów dołączył Rolnik, tu między Ryszardem z lewej i Alusiem z prawej. Rolnik w rozmowie z Alusiem. Ryszard poinformował kolegów, że dopiero na targach dowiedział się, że Rolnik to kolega z jego koła. Z tyłu syn Rolnika. Piotr Gawlicki odwiedził stoisko Bogdana Jasiewicza, którego podręcznik preparowania oferowany jest w dziale Aukcji serwisu.
Na stoisku Bogdana Jasiewicza Boguś i Piotr Gawlicki. Tabliczka od forumowiczów dla Piotra Gawlickiego przygotowana przez Alusia. Avers tabliczki od Alusia. Rewers z podpisami obecnych na targach forumowiczów.
Krupnik krisa & Alusia dla forumowiczów. Wieńce byków, ekspozycja pierwsza. Wieńce byków, ekspozycja druga. Łopaty łosiów.
Rekordowe parostki z Niewiadowej. Rekordowe parostki z Puław z br.

Dział polowań


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.