strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Maciej Brzozowski
Data: 14/05/2012
Publikacja: 15/05/2012
Pytanie: Czy urlopowany członek koła ma obowiązek uiszczać składki do PZŁ i do koła? Jak jest z płaceniem składek przez zawieszonego myśliwego? Na jak długo można być urlopowanym i ile razy?

Odpowiedź:
Zgodnie z § 24 ust.1 Statutu PZŁ , na wniosek zainteresowanego członka właściwy zarząd okręgowy może na okres nieprzekraczający 3 lat zawiesić go w prawach i obowiązkach. W czasie urlopowania nie uiszcza się ani składek PZŁ, ani składek w kole. Teoretycznie, następnego dnia po zakończeniu urlopu, można wystąpić o kolejny urlop. Należy się jednak liczyć, że za rok, w którym kończy się urlop, trzeba będzie zapłacić składkę na PZŁ, a w kole wg stanowiska koła.

Zawieszony w prawach członek nie płaci składek.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.