strona główna forum dyskusyjne
Dodatkowe atrakcje czekające na uczestników zawodów
w dniu 22 maja 2004 r. na strzelnicy Glinki k/Torunia

Mamy przyjemność ogłosić, że na propozycje serwisu do partnerskiej współpracy w organizacji I Zawodów strzeleckich o Puchar Serwisu w strzelaniu myśliwskim w Glinkach k/Torunia w dniu 22 maja 2004 r. włączyli się aktywnie:

Marszałek Wojewódzwa Kujawsko-Pomorskiego Waldemar Archamowicz
Vice-wojewoda Kujawsko-Pomorski Arkadiusz Horonziak
Redakcja miesięcznika Brać Łowiecka
Firma MK Szuster z Warszawy, dostawca broni i akcesoriów myśliwskich
Firma Nasta, producent rzutków

Marszałek Województwa funduje puchar dla zwycięzcy w zawodach klasy mistrzowskiej. Puchar za drugie miejsce ufunduje vice-Wojewoda Pomorsko-Kujawski. Organizatorzy liczą również na przychylność prezydenta Torunia, którego poproszono o puchar za III miejsce w klasie mistrzowskiej. Do chwili obecnej zgłosiło się 13 zawodników w tej klasie.

Firma MK Szuster funduje puchary za I, II i III miejsce w klasie powszechnej oraz nagrodę specjalną dla "pudlarza" lub "pechowca". Do chwili obecnej zgłosiło się 48 zawodników w tej klasie. Firma MK Szuster przekaże również kubki z motywem myśliwskim dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu, którzy będą na zawodach.

Brać Łowiecka funduje nagrody dla najlepszych zawodników w obu klasach, a firma Nasta dostarczy numery startowe.

Spodziewamy się pucharu od Zarządu Okręgowego PZŁ we Włocławku dla tego uczestnika zawodów, który pokona największą odległość, by dojechać do Glinek oraz oczekujemy na zawodach gospodarza okręgu, Łowczego Okręgowego PZŁ z Torunia.
O większej ilości gości będziemy informować na bieżąco, jak będą potwierdzać swoją obecność.

Oprócz samych zawodów na uczestników imprezy czekają jeszcze inne atrakcje.

1. Firma MK Szuster zorganizuje podczas imprezy:
  • wystawę broni i akcesoriów, importowanych przez firmę,
  • testowe strzelanie dla członków PZŁ nowych sztucerów: Sauer TakeDown, Mauser M03, Blaser R93 , z lunetami Schmidt&Bender i Zeiss, najprawdopodobniej w kalibrach 30-06 i Win.308,
  • wartość amunicji wystrzelanej przez zainteresowanych przekazana zostanie na cel dobroczynny dla Domu Dziecka w Falbudach k/Kałuszyna.
  • bezpłatne porady rusznikarskie mistrza rusznikarskiego Piotra Żurowskiego
2. Porady z zakresu prawa łowieckiego, pozwoleń na broń, doboru broni i optyki oraz w każdym innym interesującym uczestników imprezy temacie zaoferują doświadczeni myśliwi praktycy.

Lista atrakcji nie jest jeszcze zamknięta i można spodziewać się ich więcej, o czym będziemy na bieżąco informować użytkowników serwisu.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA W GLINKACH.


Zapisz się na zawody       Wróć do strony głównej zawodów w Glinkach

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.