Sobota
02.07.2022
nr 183 (6180 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Piorun

Autor: wuj Onufry  godzina: 06:31
Hospody, pomyłuj! Co za tępaki te lewackie onuce... I łgarze. Zatem onucostwo lewackie zgadza się z faktem, że Stepan Bandera w czasie zamieszek ma Wołyniu kiblował w obozie koncentracyjnym? I lewackie ruskie onuce zgadzają się z faktem, że historycy nie znaleźli ani jednego potwierdzenia w dokumentach historycznych putinowsko - onucowego szczekania, jakoby Bandera wydał z tego obozu rozkaz rozpoczęcia zamieszek wołyńskich? I mimo to onuce nadal perfidnie rozsiewają ruską kłamliwą propagandę jakoby za zamieszki wołyńskie odpowiadał Bandera? No to do kompletu paranoicznych łgarstw jeszcze niech onuce dorzucą, że Bandera jest odpowiedzialny za zrzucenie bomby atomowej na Hiroszimę. To już bardziej prawdopodobne, bo wtedy już nie był zamknięty w obozie koncentracyjnym 😋

Autor: nacomito  godzina: 07:33
wuj Onufry "....jakoby za zamieszki wołyńskie odpowiadał Bandera?" .uju! Przeszedłeś samego siebie! " ...ZAMIESZKI WOŁYŃSKIE ..."??? Brzmisz jak ruska propaganda twierdząca, że na Ukrainie nie prowadzi wojny, tylko "wojskową operację specjalną"! Kiedyś pisałeś, że to co piszesz, to "robienie sobie yayec ". Można ci nawet było uwierzyć. Od jakiegoś czasu, mam podejrzenie, graniczące z pewnością, że te "yayca" presłaniają ci oczy. Tak to jest jak się prawak z .ujem na łby pozamienia!

Autor: labul  godzina: 10:34
wuj Onufry jeżeli się będę do Ciebie zwracał przez ,, banderowsko onuco" , to przyjmiesz jako obrazę , czy jako zaszczyt ? Wypowiedź podczas wywiadu ambasadora ukraińskiego w Niemczech, to dla banderowskiej onucy woda na młyn i z tą wypowiedzią zgadasz się w pełni.