Sobota
02.07.2022
nr 183 (6180 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Tusk bezradny wobec inflacji..(TV szczujnia)  (NOWY TEMAT)

Autor: 28rafal  godzina: 06:28
narzynacz,,,,,Czy wy,, bantusenici, łykacie ten szczujniany bełkot? Uproszczę:-)..Ty to łykasz i wprowadzasz do zlepku swoich komórek myślowych? :-) :-) :-)

Autor: wuj Onufry  godzina: 06:50
Rafciu, skoro narzynacz jeszcze śpi, to wuj ci odpowie. Przekonaliście mnie lewaki. Macie rację, że Kaczyński jest Bogiem i Wszechwładnym Władcą Świata. Macie rację, że Bóg Kaczyński zdecydował że inflacja ma być od Japonii po Patagonię, od Alaski po Tasmanię. Do tego macie rację, że Kaczyński wydał dekret, że w wielu państwach europejskich inflacja ma być większa niż w Polsce. Ale też macie rację, że gdy do koryta powróci wasz były Bóg i Wszechwładny Władca Świata Tusk, to wyda dekret, że ma być na świecie wungiel po 5 centów za tonę, ropa po 2 centy za baryłkę, pszenica po 3 centy za tonę i cały świat bojąc się piorunów ciskanych przez Boga Tuska potulnie takie ceny wprowadzi na całym świecie i światowa inflacja zniknie. Ależ mam ubaw z tymi małpoludami lewackimi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Autor: 28rafal  godzina: 06:55
To świetna wiadomość..Czekamy na Tuska. A kaczyński niech wyda ostatni dekret,,,,o autodestrukcji..

Autor: kudłatyx  godzina: 07:12
Ciekawie .uj pisze. A jeszcze ciekawsze jest to, że kaczor tak zadziałał, że inflacja u Niemca SPADŁA ponad 1%. No cuda, tam spada a nam rośnie. Szkoda, że kaczor u nas tego nie robi. To mówisz .uju, że to przez cenę wungla i ropy? .... pewno Niemiaszki mają swoją lub kaczor im załatwił, że kupują o połowę taniej jak my. Dobry ten kaczor.... tylko czemu dla Niemca a nie dla nas? Tylko czy taki przyglup, wie chociaż co to jest inflacja?

Autor: 28rafal  godzina: 07:27
Inflacja to układ którego nie udało się pisdzielcą jeszcze zwalczyć. Należą do niego deweloperzy, piekarze, rolnicy, ślusarze, lekarze(nie wszyscy), kierowcy, nauczyciele, stolarze, kucharze i oczywiście,,,sędziowie. Inflację zwalcza się zalewając rynek pieniądzem,,,tzw.śmierć inflacji w sosie własnym.

Autor: August  godzina: 09:00
Megalomanie ten Andrij Melnyk to jakaś Twoja bliska rodzina ? (media.lowiecki.plhttps://dorzeczy.pl/swiat/319354/ukrainski-ambasador-w-niemczech-broni-bandery-i-atakuje-polske.html)

Autor: narzynacz  godzina: 09:07
To fakt , jest bezradny Ciągle się wypowiada publicznie a jest już nikim . Czekamy na strefę euro ..... Dlaczego w niektórych jej krajach inflacja wynosi ponad 20 % a w innych 8%. . ...?

Autor: August  godzina: 10:14
‘’To fakt, jest bezradny ‘’ Bezradny, bo się dureń zlitował i jeszcze kilku namówił by nie głosować, gdy losy ‘’kfacza i zbynia’’ w parlamencie się ważyły – trybunał stanu 2012 rok.

Autor: WIARUS  godzina: 10:16
Pycha i buta wyziera z każdego kąta zajętego przez PiS-owców

Autor: narzynacz  godzina: 10:31
Dwa wściekłe stare leśne dziadki dziadki z LWP które swoją przyszłość zawierzyli PZPR i wiodącej roli Związku Radzieckiego w Układzie Warszawskim Teraz ostatnia nadzieja , wiodącą rola Niemiec w nowym eurokolchozie , może uda się wykoleić rząd w obliczu wojny i kryzysu ogólnoświatowego Po komuszemu te stare metody , jak tępa propaganda się nie da to groźby .... Nie tak szybko .....nie tak szybko ....

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:37
Bardzo ciekawie .kudlony pisze. Najciekawsze jest to, że za horrendalnie wysoką inflację w Niemczech (media.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/ceny-producentow-w-niemczech-bija-rekord-rosna-duzo-szybciej-niz-w-polsce-6781790172588928a.html) odpowiada Kaczyński. Gdyby w Polsce rządził Tusk, to by niemieckiej inflacji nie było wcale. 😋

Autor: WIARUS  godzina: 10:40
Ten Tusk to musi stanowić poważne zagrożenie dla nikczemników, kłamców i notorycznie konfabulujących - uruchomili wszystkie armaty ;-))) (media.lowiecki.plhttps://natemat.pl/422851,absurdalny-material-wiadomosci-nawet-z-tym-zdolali-powiazac-tuska)


Autor: labul  godzina: 10:44
Najgorszy z dotychczasowych premierów polskich jest obecny. Jego działania przypominają działania piątej kolumny z przed wojny. Zrobił i dalej robi tyle złego dla Polski i Polaków, że po tym osobniku ciężko będzie ,to naprawić.

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:15
Komentarz do obrzydlistw lewackich z linku WIARUSka naszego faworytnego: Lewactwo załgane za "skandaliczne" uważa mówienie prawdy. Ambasador Ukrainy powiedział prawdę, że niegdyś Polska była dla Ukrainy państwem wrogim. Tak samo jak dla Litwy, Szwecji, Czech, Niemiec, Węgier, Austrii, Siedmiogrodu. I normalnym ludziom - Polakom zaszłości historyczne nie przeszkadzają mieć dziś dobrych stosunków w Litwinami, Szwedami, Czechami, Rumunami, Ukraińcami, Węgrami i Austriakami. Lecz że lewactwo polskojęzyczne to ani nie Polacy, ani nie normalni, ani nie ludzie tylko małpy - to rozsiewa lewactwo onucowe nienawistną ruską propagandę

Autor: 28rafal  godzina: 13:24
narzynacz,,,, "Tusk bezradny wobec inflacji.",,,Ciągle się wypowiada publicznie a jest już nikim..,,,,,myślałem, że Twoje nieszczęście to nieszczęście określane jako umiarkowane..Teraz wiem, że to nieszczęście opisywane jest w literaturze jako znaczne.

Autor: 28rafal  godzina: 16:55
narzynacz ,,,ja się od Ciebie nie uwolnię..:-) Jeśli TV-szczujnia chciała przekazać myśl zawartą w Twoim genialnym mafijnym wpisie: "jest bezradny,,, Ciągle się wypowiada publicznie a jest już nikim." Na czerwonym szczujpasku powinna ukazać się informacja: "Tusk od ośmiu lat nie ma wpływu na inflację" Jak tam kolejki linowe? Działają w maskowaniu finansowej katastrofy?

Autor: wuj Onufry  godzina: 19:37
~Na czerwonym szczujpasku powinna ukazać się informacja: "Tusk od ośmiu lat nie ma wpływu na inflację"~ Na szczujpasku w TVNienawiść? Tusk nie ma wpływu na nic od końca 2019 roku. Ale wcześniej, jako Przewodniczący Rady w Kraju Rad zwanym UE, miał jakiś wpływ na kolejne kosztowne, kreujące inflację zamordyzmy przez Kraj Rad wprowadzane. Wpływ niewielki, był raczej twarzą (niektórzy twierdzą że mordą) Kraju Rad niż decydentem, ale w trybikach Kraju Rad był. Rada której Tusk przewodniczył miała wpływ na bezpieczeństwo, a raczej brak bezpieczeństwa państw zrzeszonych w Kraju Rad. Jak jest "skuteczna" ta Rada widać po panoszeniu się hord kagiebisty Putlera w państwie graniczącym z Krajem Rad.