Sobota
02.07.2022
nr 183 (6180 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nova PL  (NOWY TEMAT)

Autor: J.Chudy  godzina: 11:01
Gdzie wzorcami są: - kaczyński - modowe trendy. - czarnek - oświata. - suski i gliński - niedościgły intelekt. - ziobro i KAKAO - sądy i i ich sprawiedliwość. - sasin - gospodarność. - rydzyk i jedraszewski - wiara. - morawiecji - prawdomówność. - suski - gospodarność. - pawłowicz - wyżyny przyzwoitości. - szumowski, z bratem i trenerem narciarstwa - dbałość o zaopatrzenie służby zdrowia. - przyłębska - dbałość o menu złożone przez mistera mody. - obajtek - od pucybuta do króla nafty (pseudo Brudna Pała) - KK, jedyny bez zmian - zawsze z partią ... rządząco. ...................... itd i tp Okazuje się, że więcej jest szumowin w kraju i wyjście z szamba będzie graniczyło z cudem. pis nie musi nic kombinować przy urnach. Ma drukarnię banknotów glapińskiego - ilość przekupnych szumowin wystarczy by doić nas kolejne 4 lata. Rządowa tvp informacje zawsze czerpie z miejskich szaletów i wysypisk śmieci, by dopasować ją do pis-elektoratu.

Autor: 28rafal  godzina: 12:47
"- ilość przekupnych szumowin wystarczy by doić nas kolejne 4 lata.",,,,,,ja już straciłem nadzieję..Nigdy, przenigdy nie wyobrażałem sobie,że ten kraj to taka kupa gó=na..

Autor: kudłatyx  godzina: 15:29
Słabą masz 28rafale wyobraźnię... wystarczy poczytać prawako-lewaka od korwino-kaczora, a szybko się przekonasz, że głupota nie ma granic. Banda Pisich szympansów nie jest na tyle mocna, by inflację 20-30% pokonać. Gdy za 500+ kupią kilogram wungla, to sami wymienionych w tytyłowym wpisie geniuszy intelektu, widłami pogonią. Pyr pyr pyr, cela czeka.

Autor: narzynacz  godzina: 15:53
Może jeszcze poczekać Przy post komunie i geniuszach z PO inflacja była by na POziomie 60 % Ludzie mają instynkt samozachowawczy .... NaTuska głosuje tylko sekta

Autor: 28rafal  godzina: 15:58
narzynacz,,, "z PO inflacja była by na POziomie 60 %",,,,przekonaj mnie do Twojej wizji świata...:-)

Autor: 28rafal  godzina: 16:01
,

Autor: narzynacz  godzina: 17:43
Minister finansów bez polskiego obywatelstwa i Sławomir Nowak ekspert od gospodarki i prywatyzacji Do tego premier całujący w upe merkelową i Sikorski minister spraw zagranicznych biegający za ławrowem .. Minister obrony psychiatra . Starczy ?

Autor: J.Chudy  godzina: 17:59
Setki pociotków na kierowniczych stołkach SSP Setki milionów dla rydzyka pewnie już miliardy dla czarnych przekrętów Nocne ustawy Kupczenie kukisowymi Śmigłowce macierewicza Misiewicze Tajenie pedofilii w kk Milion euro strat dziennie za ziobro. Reasumpcja tej małej szczekatej. Plecaki kępy. Droga do domu szydło. Wypadek szydło i matactwa z tym związane. Dwie wieże wuca. Koperta dla księdza. Mało ???? Podam wiecej.

Autor: 28rafal  godzina: 18:05
Nie "starczy"! Rozwiąż to "równanie"...I wytłumacz Podkarpaciu.. Za PO całującej w d,, Niemca.. 2012= 3,7%,,,2013=0,9%,,,,2014=0,0%,,,,,2015=−0,9% ----------------------------------------------------------------------------------- Za mafijnego stada szympansów. 2017=2,0%,,,,2018=1,6%,,,,2019=2,3%,,,,2022=15,6%

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:12
O czym Wy piszecie? Za 2 lata może nie być Polski na mapie krajów! W o pier dolach, polityce zaściankowej , gdy świat zmierza do nowego porządku, w którym miejsce Polski może przypaść rosyjskim wpływom, dzięki Francji, Niemcom, Włochom i przy zmianie władzy w USA, z jej staniem z boku! Rosja wygrywa wojnę na Ukrainie! Na Waszym miejscu myślałbym jak wyjechać z Polski z rodziną a nie ...takie pierdy ...i móc żyć spokojnie i bezpiecznie od oszołomów ...co ich ruskie rozgonia! Jeżeli Putin przetrwa czas wyborów w USA i razem z Chinami rzuci pochodnie w politykę amerykańska .... to już po Was!

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:25
Prezydent Biden ma swój wiek, z przyczyn naturalnych może nie dotrwać kadencji. To co mówi o wsparciu jest prawda ale za jego rządów - nie po nich! Komisja dot. 6 stycznia wykazała, ze służby specjalne wiedziały o zamachu na Konstytucję i demokrację amerykańska, zaczynają się bać odpowiedzialności, podobnie armia, a żaden z Republikanów nie utrzyma kursu Bidena, co też i tak już słabnie ....a wy o jakiś watazkach piszecie ...co jak zmieni się wiatr, dla władzy, pieniędzy i możliwości życia ...zrobią loda każdemu ....

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:34
Wieczorem słuchałem polonijnego radia o polityce, dzwoniły różne polonijne oszołomy o republikańskich poglądach, zadzwonił ktoś rozsądnie myślący, zadał im proste pytanie, a co z Polską w tym im zacietrzewieniu republikańskim, którego polityki i założeń zresztą nie rozumieją, a pokazują? Te przyglupy, nic nie rozumieja, nikt nie potrfafil odpowiedzieć , a tylko mówili swoje oczekiwania, które tak się mają do realności republikańskiej jak whisky do mleka. Zresztą nie trzeba daleko patrzeć, w PZL też macie kolegów z USA, co są podobno republikanami, i dobrze, że takich kolegów macie, bo Was kopną szybko w du pe! Prostactwo, micha, i bzdurne wyobrażenie o życiu w USA- tacy są🙂☝️. Zapytajcie ich jaki los Was zgotują w wyborach!

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:45
Polska strategia obrony? To bzdura. Jak dziś walczą Rosjanie, bombardowanie, ostrzał artyleryjski, metr po metrze, zgliszcza, czołgi, piechota ...a później mordy, obozy, przesiedlenia ..zero liczenia się ze stratami. Tak działali zawsze. Gdzie się Polska schowa jak to kraj mały, co go można przejechać od granicy do granicy w pół dnia? Są jakieś bunkry dla ludzi, wojska, czołgów i nowoczesnej broni?

Autor: 28rafal  godzina: 18:45
Czy Ty myślisz, że ja o tym nie myślę? Kutwa,,,o niczym innym nie myślę. Straciłem przez to napęd życiowy. Mówię serio. Zawsze pisałem, że to się łatwo i miło nie skończy,,,a wojna grubszymi nićmi była szyta--> niż się wszystkim wydawać mogło.. Tylko narzynki i podkarpatki w święte zwycięstwo wierzą.. Dobrze, że płot od Białorusi mamy. Tam jesteśmy bezpieczni. Może małpiatki zdążą postawić od Ukrainy i tam też będziemy bezpieczni? :-(

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:47
Niemcy Polsce pomogą ? Przyjmą Polaków , jak Polacy Ukraińców? Co dadzą z 8 dział samobieżnych za pół roku i wsparcie duchowe? A może 2000 hełmów dadzą?

Autor: narzynacz  godzina: 19:53
Idź się poddaj . Nie zapomnij w darze złożyć dorobku życia i wybrać jedną niewiastę z rodziny żeby kacap mógł umoczyć Wy nie macie żadnej ambicji , zaniżona samoocena .....taki pies wywieziony do lasu , szuka pana , starego albo nowego . Wszystko jedno .. życie wtedy jest proste

Autor: 28rafal  godzina: 20:03
Żeby mieć ambicje,,,,po pierwsze trzeba żyć, drogi nacjonalistyczno-mafijny fantasto..

Autor: narzynacz  godzina: 20:15
Dlaczego jesteś bardziej osr. ..ny od dzielnych Ukraińców ? Nie ci nie grozi Uciekniesz do Niemiec . Zgermnizujecie się i tyle . Będziesz żywy i konstytucyjnie praworządny . Do tego eko . Może nawet gender . Nawet chudy bo przestaniesz żreć mięso zgodnie z dyrektywą klimatyczną

Autor: 28rafal  godzina: 20:30
Jaki bym nie był,,,ale będę.. Nie jestem idiotą żeby w ruskich rzucać kamieniami, albo biegać z butelką benzyny,,,,a tak to się skończy..Dam Ci szablę,,pawie pióra,,sztandar pułku do ckliwego zakopania i obietnicę, że zostaniesz "WYKLĘTYM"...

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:35
Bohaterów w gębie jest wielu, zaś w życiu, w konfrontacji z zagrożeniem mniej. Gesty i wielkie słowa, się kończą, gdy pada pierwszy wystrzał. Szansa dla Polski jest dbanie głównie o własne interesy, a nie kosztem poświęcenia swoich dla innych. Moi krewni z Polski, gdy wybuchnie wojna wiedzą jak się mają zachować. Krok po kroku. To w pierwszych dniach wojny na Ukrainie zostało ustalone. Po to dodatkowo kupiłem i przebudowalem townhouse, by nie byli skrępowani w moim domu, by ich wszystkich z Polski ściągnąć i dać bezpieczne schronienie. Ustalony jest sposób komunikacji na wypadek wojny, trasy, są odłożone pieniądze na ich szybka i kosztowna pewnie ewakuację. Zapewnie im wyżywienie, a także jeżeli będą chcieli dam pracę i pomogę z formalnościami, urzędami ze wszystkim. Zresztą oni też otworzyli rachunki bankowe w USA, gdzie mają zdeponowane też jakieś swoje pieniądze. Rodzina w Austrii też im ma pomóc w jak najszybszym opuszczeniu zagrożonego wojna obszaru. Wielu może się śmiać, ale mają przygotowane podstawowe rzeczy, paliwo rezerwowe, podręczne bagaże , gdyby trzeba było się ewakuować w ciągu 2-3 h. Daj Boże żeby do tego nie doszło, ale trzeba być gotowym dla spokojnego snu.

Autor: narzynacz  godzina: 22:12
Szable.....myślisz że kozactwo 1000 ruskich czołgów na szablach rozniosło ....... Słyszałeś . Tak ich sielski że słynną wyspę węży szablami odbili . Dlaczego ciągle dáżysz do tego żeby się dołować ...pomniejszać , tłamsić .....

Autor: labul  godzina: 22:18
narzynacz przypomniałeś temat. Jak myślisz więzienie w Polsce jest cięższe niż na Ukrainie ? Zegarmistrz zrobił przekręty na Ukrainie, a gdzie siedzi ?

Autor: wuj Onufry  godzina: 22:27
Lewusy "szambem" nazywają rządy prawicy. No to pewnie "nie szambem" były rządy lewicy. Ach, jak cudownie rządzona była Polska przez lewicowe rządy Bieruta, lewicowe rządy Gomułki, lewicowe rządy Jaruzelskiego! 😋 Każdy się rozbijał Ferrari, mieszkał w rezydencji z basenem, jadł kawior, trufle i przepiórki. I tylko warchoły, kapitalistyczny podżegacze protestowali, którym się kolor Ferrari nie podobał, zapach wody w basenie i trufle wydawały się zbyt twarde. Ale wspaniała lewicowa władzuchna na tych kapitalistycznych warchołów miała sposób, urządzając na nich uliczne polowania ku rozrywce lewicowej ludności. POmożecie? POmozemy!

Autor: 28rafal  godzina: 22:33
To wy pisiesyny,,pomniejszyliście ,stłamsiliście ten Kraj .....Moja frustracja ze wstydu, bezsilności, śmieszności i jego słabości wynika.

Autor: narzynacz  godzina: 23:29
Ta , za Millera kwacha buła Bolka było lepiej ...buhahaha

Autor: labul  godzina: 23:36
Nie wspominaj ich, nie grzesz.

Autor: 28rafal  godzina: 23:47
Kto ich wybrał narzynaczu?