Sobota
02.07.2022
nr 183 (6180 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: „Staż jest bezpłatny"

Autor: August  godzina: 09:54
"Staż jest bezpłatny"? Znasz Arturze formę stażu która by się nie wiązała ze świadczeniem. Mnie jedna tylko forma bulwersuje – gdy wchodzi w grę świadczenie w naturze .

Autor: Odyniec60  godzina: 11:24
Ogólnie Paweł Lisiak nie robio nic w kwestii nadzoru nad ZO, dlatego tam kwitnie w najlepsze kolesiostwo i biznes.

Autor: PeBe  godzina: 11:52
Co do zasady staż jest bezpłatny i ktoś chyba pali głupa mówiąc, że tak nie jest, więc należy go (ich) odpowiednio potraktować. Wszędzie znajdą się ludzie zakłamujący rzeczywistość. Ostatnio słyszałem, że odbywanie praktyki w szpitalu przez studenta medycyny też jest płatne, oczywiście nie wszędzie. - Co z tego wynika?

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 14:26
Co do zasady staż jest bezpłatny...”. PeBe, Paweł Lisiak rzecz ujął inaczej: „Staż jest bezpłatny”. Nawet przecinkiem nie nawiązał „do zasady”. A tak poza tym... Tu i teraz rozpoczynamy dyskusję o procederze wymuszania w kołach łowieckich na stażystach świadczeń finansowych i rzeczowych. Nie rozmawiamy o ewentualnych nadużyciach w służbie zdrowia, w wojsku czy w policji. Dasz radę to zajarzyć czy nadal będziesz palił gł#p#??

Autor: PeBe  godzina: 20:19
W swoim pierwszym wpisie nawet się nie zająknąłeś o jakimś wymuszaniu, czepiłeś się tylko słów "Staż jest bezpłatny" dla samego czepienia i z tego wynikało moje pytanie. PS. Jeżeli lubisz palić to pal sobie dalej, Ja z Tobą nie zamierzam nic palić! DarzBór

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 22:03
Każdy widzi, z czego wynikało Twoje pytanie. Niezależnie od tego, nadal nawet nie próbujesz zatrzymać się przy problemie procederu wymuszania świadczeń finansowych i rzeczowych na rzecz koła. Podobnie jak P. Lisiak i inni fani tego komuszego systemu. Reasumując, gdy słyszymy: „Staż jest bezpłatny”, boki zrywać :-)