Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2023
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
I Puchar Prezesa NRŁ i Kapelana Krajowego
Biała Podlaska
Hrud
06-05-2023
Wyniki
2
XI Puchar Podlasia
Białystok
Karakule
03-06-2023
Wyniki
3
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III
Białystok
Na Zielonej
22-07-2023
Wyniki
4
IV Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 4hunting.pl
Bydgoszcz
Łącko
28-05-2023
Wyniki
5
III Mistrzostwa PZŁ Seniorów
Bydgoszcz
Łącko
04-06-2023
Wyniki
6
LV Mistrzostwa PZŁ Powszechnej 2 dni 5
Bydgoszcz
Łącko
05-08-2023
Wyniki
7
XXII Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
24-09-2023
8
XXVIII Turniej Chmielakowy
Chełm
Kumowa Dolina
23-09-2023
9
VII Puchar Północnego Mazowsza
Ciechanów
Chotum
02-04-2023
Wyniki
10
VII Puchar Jury Częstochowskiej
Częstochowa
Kochcice
06-05-2023
Wyniki
11
III Puchar Marka Ziomka
Częstochowa
Kochcice
10-06-2023
Wyniki
12
III Zawody o Puchar Trofeum
Elbląg
Malbork
13-05-2023
Wyniki
13
XXIII Mem. Adama Kraińskiego
Gdańsk
Malbork
20-08-2023
Wyniki
14
XXV Puchar Grodu nad Prosną
Kalisz
Wolica
20-08-2023
Wyniki
15
III Puchar Firmy Kolba
Katowice
Siemianowice
03-06-2023
Wyniki
16
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice
15-07-2023
Wyniki
17
XXII Mistrzostwa PZŁ Mistrzowskiej 2 dni 5
Katowice
Siemianowice
02-09-2023
Wyniki
18
XX Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
15-10-2023
19
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 2 dni 6
Koszalin
Manowo
01-07-2023
Wyniki
20
XVII Bałtycki Puchar Anschutz&Lapua
Koszalin
Manowo
08-07-2023
Wyniki
21
II Puchar Lajkonika
Kraków
Brzeszcze
17-06-2023
22
Liga Strzelecka - Eliminacje IV
Legnica
Dobrzejów
20-05-2023
Wyniki
23
I Turniej o Miedzianą Rzutkę
Legnica
Dobrzejów
07-10-2023
24
VI Puchar Gobarto Dziczyzna
Leszno
Krzywiń
23-04-2023
Wyniki
25
Liga Strzelecka - Eliminacje I
Leszno
Krzywiń
20-05-2023
Wyniki
26
XII Puchar Jesieni
Lublin
Puławy
30-09-2023
27
III Zawody Wawrzynowe
Łomża
Czerwony Bór
29-07-2023
Wyniki
28
VII Nowosądecki Puchar Lata
Nowy Sącz
Sieradza
08-07-2023
Wyniki
29
XXXI Puchar Prezydenta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
13-08-2023
Wyniki
30
II Memoriał Jerzego Adamczyka
Opole
Grudzice
01-04-2023
Wyniki
31
V PUCHAR PZŁ MIX
Opole
Grudzice
27-05-2023
Wyniki
32
IV Puchar RW Hunt
Opole
Grudzice
11-06-2023
Wyniki
33
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 100 lecie PZŁ
Opole
Grudzice
09-07-2023
Wyniki
34
II Puchar Opolskiej Karolinki
Opole
Grudzice
19-08-2023
Wyniki
35
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki
Piła
Chodzież
22-04-2023
Wyniki
36
II Puchar Trybunalski
Piotrków Tryb
Piotrków Tryb.
14-05-2023
Wyniki
37
Liga Strzelecka - Eliminacje V
Piotrków Tryb
Piotrków Tryb.
20-05-2023
Wyniki
38
XXIII Puchar Targów Poznańskich
Poznań
Antoninek
13-05-2023
Wyniki
39
III Finał Ligi Strzeleckiej
Poznań
Antoninek
17-09-2023
40
IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego
Radom
Piastów
29-04-2023
Wyniki
41
Liga Strzelecka - Eliminacje VI
Rzeszów
Bór
20-05-2023
Wyniki
42
III Podkarpacki Puchar Jesieni
Rzeszów
Bór
24-09-2023
43
I Puchar TOYOTY Ełk
Suwałki
Ełk
10-06-2023
Wyniki
44
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
08-07-2023
Wyniki
45
IX Puchar Gryfa Szczecińskiego
Szczecin
Pucice
17-06-2023
Wyniki
46
XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
06-05-2023
Wyniki
47
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI
Tarnobrzeg
Borów
22-07-2023
Wyniki
48
IV Puchar Firmy TAGART
Tarnobrzeg
Borów
13-08-2023
Wyniki
49
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki
Tarnów
Fiuk
15-04-2023
Wyniki
50
X Mistrzostwa PZŁ Dian
Tarnów
Sieradza
29-07-2023
Wyniki
51
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
18-06-2023
Wyniki
52
Puchar Łowczego Krajowego "100 lat PZŁ"
Toruń
Glinki
26-08-2023
Wyniki
53
Liga Strzelecka - Eliminacje III
Warszawa
Suchodół
20-05-2023
Wyniki
54
III Puchar Firmy "Twoja Broń"
Warszawa
Suchodół
16-07-2023
Wyniki
55
VI Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Suchodół
12-08-2023
Wyniki
56
I Puchar Komisji Strzeleckiej i Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
07-05-2023
Wyniki
57
Liga Strzelecka - Eliminacje II
Włocławek
Ostrowy
20-05-2023
Wyniki
58
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL
Włocławek
Ostrowy
17-06-2023
Wyniki
59
I Puchar Prezydenta Włocławka i Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
19-08-2023
Wyniki
60
III Puchar Komisji Strzeleckiej
Wrocław
Wrocław
30-09-2023
61
XXXVIII Puchar Winobrania
Zielona Góra
Tylicz/Wolsztyn
23-09-2023
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.