Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ w roku 2023
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
XXIII Puchar Targów Poznańskich
Poznań
Antoninek
13-05-2023
Wyniki
2
III Finał Ligi Strzeleckiej
Poznań
Antoninek
17-09-2023
3
XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
06-05-2023
Wyniki
4
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI
Tarnobrzeg
Borów
22-07-2023
Wyniki
5
IV Puchar Firmy TAGART
Tarnobrzeg
Borów
13-08-2023
Wyniki
6
Liga Strzelecka - Eliminacje VI
Rzeszów
Bór
20-05-2023
Wyniki
7
III Podkarpacki Puchar Jesieni
Rzeszów
Bór
24-09-2023
8
II Puchar Lajkonika
Kraków
Brzeszcze
17-06-2023
9
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki
Piła
Chodzież
22-04-2023
Wyniki
10
VII Puchar Północnego Mazowsza
Ciechanów
Chotum
02-04-2023
Wyniki
11
III Zawody Wawrzynowe
Łomża
Czerwony Bór
29-07-2023
Wyniki
12
Liga Strzelecka - Eliminacje IV
Legnica
Dobrzejów
20-05-2023
Wyniki
13
I Turniej o Miedzianą Rzutkę
Legnica
Dobrzejów
07-10-2023
14
I Puchar TOYOTY Ełk
Suwałki
Ełk
10-06-2023
Wyniki
15
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki
Tarnów
Fiuk
15-04-2023
Wyniki
16
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
08-07-2023
Wyniki
17
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
18-06-2023
Wyniki
18
Puchar Łowczego Krajowego "100 lat PZŁ"
Toruń
Glinki
26-08-2023
Wyniki
19
II Memoriał Jerzego Adamczyka
Opole
Grudzice
01-04-2023
Wyniki
20
V PUCHAR PZŁ MIX
Opole
Grudzice
27-05-2023
Wyniki
21
IV Puchar RW Hunt
Opole
Grudzice
11-06-2023
Wyniki
22
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 100 lecie PZŁ
Opole
Grudzice
09-07-2023
Wyniki
23
II Puchar Opolskiej Karolinki
Opole
Grudzice
19-08-2023
Wyniki
24
XXXI Puchar Prezydenta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
13-08-2023
Wyniki
25
I Puchar Prezesa NRŁ i Kapelana Krajowego
Biała Podlaska
Hrud
06-05-2023
Wyniki
26
XI Puchar Podlasia
Białystok
Karakule
03-06-2023
Wyniki
27
VII Puchar Jury Częstochowskiej
Częstochowa
Kochcice
06-05-2023
Wyniki
28
III Puchar Marka Ziomka
Częstochowa
Kochcice
10-06-2023
Wyniki
29
VI Puchar Gobarto Dziczyzna
Leszno
Krzywiń
23-04-2023
Wyniki
30
Liga Strzelecka - Eliminacje I
Leszno
Krzywiń
20-05-2023
Wyniki
31
XXVIII Turniej Chmielakowy
Chełm
Kumowa Dolina
23-09-2023
32
IV Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 4hunting.pl
Bydgoszcz
Łącko
28-05-2023
Wyniki
33
III Mistrzostwa PZŁ Seniorów
Bydgoszcz
Łącko
04-06-2023
Wyniki
34
LV Mistrzostwa PZŁ Powszechnej 2 dni 5
Bydgoszcz
Łącko
05-08-2023
Wyniki
35
XXII Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
24-09-2023
36
III Zawody o Puchar Trofeum
Elbląg
Malbork
13-05-2023
Wyniki
37
XXIII Mem. Adama Kraińskiego
Gdańsk
Malbork
20-08-2023
Wyniki
38
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 2 dni 6
Koszalin
Manowo
01-07-2023
Wyniki
39
XVII Bałtycki Puchar Anschutz&Lapua
Koszalin
Manowo
08-07-2023
Wyniki
40
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III
Białystok
Na Zielonej
22-07-2023
Wyniki
41
I Puchar Komisji Strzeleckiej i Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
07-05-2023
Wyniki
42
Liga Strzelecka - Eliminacje II
Włocławek
Ostrowy
20-05-2023
Wyniki
43
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL
Włocławek
Ostrowy
17-06-2023
Wyniki
44
I Puchar Prezydenta Włocławka i Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
19-08-2023
Wyniki
45
IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego
Radom
Piastów
29-04-2023
Wyniki
46
II Puchar Trybunalski
Piotrków Tryb
Piotrków Tryb.
14-05-2023
Wyniki
47
Liga Strzelecka - Eliminacje V
Piotrków Tryb
Piotrków Tryb.
20-05-2023
Wyniki
48
IX Puchar Gryfa Szczecińskiego
Szczecin
Pucice
17-06-2023
Wyniki
49
XII Puchar Jesieni
Lublin
Puławy
30-09-2023
50
III Puchar Firmy Kolba
Katowice
Siemianowice
03-06-2023
Wyniki
51
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice
15-07-2023
Wyniki
52
XXII Mistrzostwa PZŁ Mistrzowskiej 2 dni 5
Katowice
Siemianowice
02-09-2023
Wyniki
53
VII Nowosądecki Puchar Lata
Nowy Sącz
Sieradza
08-07-2023
Wyniki
54
X Mistrzostwa PZŁ Dian
Tarnów
Sieradza
29-07-2023
Wyniki
55
XX Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
15-10-2023
56
Liga Strzelecka - Eliminacje III
Warszawa
Suchodół
20-05-2023
Wyniki
57
III Puchar Firmy "Twoja Broń"
Warszawa
Suchodół
16-07-2023
Wyniki
58
VI Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Suchodół
12-08-2023
Wyniki
59
XXXVIII Puchar Winobrania
Zielona Góra
Tylicz/Wolsztyn
23-09-2023
60
XXV Puchar Grodu nad Prosną
Kalisz
Wolica
20-08-2023
Wyniki
61
III Puchar Komisji Strzeleckiej
Wrocław
Wrocław
30-09-2023
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.