strona główna forum dyskusyjne


























Wszystkie zdjęcia autora: Urtica



Po omacku
Tylko Księżyc  zna prawdę... Aż wychudł z żalu...Koń pod pełnymi żaglami :DPełne miłości  spojrzenie orzechowych oczu na dzień dobry. Bezcenne... :)))
.... i pozwól przetrwać jesień...Klacz na ambonę wejść nie chciała..."Вдоль обрыва, по-над пропастью, по самому краю
Я коней своих нагайкою стегаю, - погоняю, -
Что-то воздуху мне мало, ветер пью, туман глотаю,
Чую, с гибельным восторгом - пропадаю, пропадаю!"

B.B.
"Чуть помедленнее, кони, чуть помедленнее!
Вы тугую не слушайте плеть!
Но что-то кони мне попались привередливые,
И дожить не успел, мне допеть не успеть!"

B.B.Żeby w galopie gdzie głowy o gałąź nie rozbić...
Radosny rogal na kaśczynym obliczu. Na cytrowym też.......Huron, ty draniu! ;)Kaśka i Cytra wersja "Brzezina" ;)Brzozową Aleją, wzdłuż pola gorczycy... Farma wiatrowa o świcie.
Moja Diana Diana. Strzeliłaś dziś swojego pierwszego dzika. Wzruszenie miesza się ze wspomnieniami. Gratuluję Ci serdecznie.Z tatą.Diana Diana Diana!
Z Ewą.Czekałaś, czekałaś i  się doczekałaś! Widzisz Dianka, ten dzik był za mały! Nie dało się w niego trafić.Ty strzelałaś, Ania strzelała, jeszcze trzy dziewczyny, a Kinga to nawet zdążyła przeładować :D :D Teraz masz swojego, pierwszego dziczka i jestem z Ciebie dumna.Wywiad dla "Ostoi": "tak, wyszedł mi dzik, zerwałam się, złożyłam, strzelam, a on w chodu!" :DMoja mała pudlareczka :D

Wróć do wyboru galerii <<poprzednie     następne>> Wróć do wszystkich galerii autora: Urtica

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.