strona główna forum dyskusyjne


























Wszystkie zdjęcia autora: Bukiet



Koledzy,wyglądacie jakbyście nieśli swoje zeznania lustracyjne.Wojtek ,nie słuchaj rad Piotra.On jeszcze niewiele umie.Natomiast od Krzysztofa  wiedzę możesz czerpać całymi garściami.Dziewczyny w Dębnie Lubuskim lubią brąz.Pierwszy plan ,o`k , tło.....hmmm.
Sekretarz w sekretariacie.Jest coś ,co Was do siebie upodabnia.Tylko co ?Andrzeju,wysoki numer  nie oznacza wysokiego miejsca w tabeli po zawodach.Kol.Janusz Świderski za chwilę wyczyta dwunastu kolegów ,którzy w ubiegłym sezonie strzeleckim wywalczyli wawrzyny.Sześć srebrnych i sześć brązowych.
c.d.poprzedniej foty.Uzupełnienie dwóch poprzednich fotek.Sygnaliści.Bez nich byłaby kiepska impreza.A przynajmniej nie tak fajna jak z nimi.Kol.Wiesław otwiera zawody okregowe,życząc jego uczestnikom samych rekordowych wyników.
Przyjrzyjcie się tym kolegom.Oni później będą się nam przyglądać.Ten krasnal z brodą.Kogo  on mi przypomina ?Mundurowi umawiają się na  imprezkę,a cywil odwala czarną robotę.Gospodarz obiektu ,Zbyszek Izdebski,czujnym okiem dogląda wszystkiego.Zdobywcy srebrnych wawrzynów w 2006 r.
Szczęśliwa dwunastka wawrzynowców.Na lewo BRĄZ ,na prawo SREBRO.Piotrek chciał udzielić kilku rad koledze jak powinien strzelać.Janek załatwił sprawę  jednoznacznie,bezdyskusyjnie.Ładna podzięka, nie ma co.
Waldek na wyniki musi poczekać do następnych mistrzostw okręgu.Niski wzrostem,wielki duchem.

Wróć do wyboru galerii <<poprzednie     następne>> Wróć do wszystkich galerii autora: Bukiet

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.