strona główna forum dyskusyjne


























Wszystkie zdjęcia działu: polowania



20 :)
autor: BartOnautor: Maksymautor: Maksymautor: Maksymautor: Kinga Z
MARSowy borsuk. Gratuluję sukcesu.
Darz Bór.1 borsuk w tym sezonie , 3 dzień sezonu i 1 koza została pozyskana , wyszła z kozłem , 15 kg
autor: Kinga Zautor: Kinga Zautor: Felekautor: myłkus!!!autor: myłkus!!!
Koza i kożle . Strzelone z podchodu , kolejny w tym sezonie , dokładnie 12Strzał nie taki jak Bartona , ale lisek pozyskany :-) 9 w sezoniegodz.17.45 moja pierwsza koza w tym sezonie17.45 odległość 90 m wyszła tylko z kozłem a obserwowałem już ją od trzech tygodni. Tak że selekcja jak najbardziej zachowana.
autor: myłkus!!!autor: myłkus!!!autor: myłkus!!!autor: rakuautor: raku
1 lisek mniej =  kilka szaraków więcej nr 11ten kolega z odległości 300 m przybiegł pod ambone , predator czyni cuda , nr 10Piątkowe indywidualne wyjście:) Łąki z wysoką trawą. Łania dostała prawidłowo na komorę, ale i tak zdołała oddalić się na odległość ok 130-150 m. Koleżanka Kinga pomogła mi ją odszukać :)
autor: myłkus!!!autor: myłkus!!!autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85
Sobotnia zbiórka przed hotelem.:)Zbiórka przed polowaniem na terenie łowiska.Ale chłopaki trąbili ;)
autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85
Po pierwszym pędzeniu.W drodze na drugie pędzenie."Być kobietą ,być kobietą..." Dorota jak zawsze z pomalowanymi usteczkami :):)
autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85autor: Kaśka85

Wróć do wyboru galerii <<poprzednie     następne>> Wróć do wszystkich galerii działu: polowania

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.